Error
  • Your server has Suhosin loaded. Please follow this tutorial.

Nogomet

Grad Vrgorac oduvijek je bio rasadište talenata od kojih su, silom prilika, u pravilu profitirali klubovi iz okolnih gradova koji su imali sređene klubove i bolju infrastrukturu. No, posljednjih godina, veoma pozitivne stvari su se dogodile. Grad Vrgorac prepoznao je važnost sporta, kao i važnost stvaranja uvjeta mladim ljudima da se opredijele na život uz šport. S tim ciljem, Grad Vrgorac bezrezervno potpomaže šport sa svim raspoloživim sredstvima i kao odijek toga, s ponosom gledamo na sve naše športske klubove, a posebno na naše malonogometne klubove od kojih se ističe prvoligaš HMNK "VRGORAC".

Uspijesi naših klubova povezuju naše ljude a osobito djecu koja svoje idole na taj način pronađu u lokalnom športu. Plemeniti cilj toga je dokaz našim mladima kako i u svom gradu mogu uspjeti i postati junaci.

Grad vrgorac ponosi se sa svoja dva malonogometna kluba: prvoligašem HMNK "VRGORAC", i drugoligašem MNK "TIN VRGORAC".

Više o našim klubovima možete saznati u vezanim kategorijama HMNK VRGORAC i MNK TIN VRGORAC.